Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

رنگ ضد خوردگی پایه آبی پوشش تک جزئی است که به دلیل مقاومت به شرایط جوی و اشعه UV و قابلیت اجرا و کاربرد در محیطهای مرطوب برتری نسبت به سایر محصولات ضد خورنده حلالی و دو جزئی دارد این رنگ بدلیل مقاومت عالی به محیطهای گرم و مرطوب و گازهای صنعتی از خوردگی و زنگ زدگی سطوح فلزی جلوگیری می نماید.

رنگ نمای خارج با خواص برتر جایگزین مناسب سایر پوشش های نما می باشد. این پوشش با خاصیت آب گریزی و غبارگریزی در انواع شرایط جوی مختلف ، موجب زیبایی و دوام سطوح می گردد و سطوح را از تخریب در برابر عوامل جوی و شیمیایی محافظت می نماید. برخورداری از خاصیت عدم چرک پذیری و غبارگریزی و امکان تنفس سطوح ، از بروز مشکلات سایر پوشش ها از جمله گچی شدن و پوسته پوسته شدن و عدم چسبندگی مناسب به سطوح ، جلوگیری نموده و چشم انداز زیبایی از نمای همیشه تمیز را به وجود می آورد.

رنگ نمای داخل بر پایه پلیمرهای اکریلیکی بوده که با چسبندگی عالی به انواع سطوح ساختمانی جهت رنگ آمیزی سریع و زیبا سازی نمای داخل و خارج ساختمان و محافظت سطوح در مقابل عوامل جوی و اشعه UV ، پیشنهاد می گردد. رنگ نمای داخل، یک جزئی و برپایه آب بوده که با سهولت در کاربرد و کاهش هزینه اجرا ، دوام طولانی ، جایگزین مناسب برای پوشش های دیگر مانند رنگ های پلاستیک ، روغنی ، کنیتکس و کاغذ دیواری و .... می باشد .