Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

خصوصیات: در دو نوع منسوج (Woven) و غیر منسوج (Non Woven) تولید می گردند. و بر پایه پلي پروپيلن و پلي استر و یا ترکیبی از مواد پلیمری می باشد. در ضخامت، ابعاد و گرماژ متنوع موجود می باشد دارای انعطاف پذیری عالی، مقاومت پانچ، مقاومت کششی، نفوذپذيري مطلوب (داشتن منافذ بمنظور فيلتراسيون)، مقاومت عالي در برابر اشعه مارواء بنفش  می باشند.

مواردمصرف: تسليح سطوح و بسترهاي خاكي شيبدار،  تسليح و تثبيت و زهکشی بستر جاده ها،  كنترل فرسايش سواحل، زهكشي بستر جاده ها وانواع سازه هاي روگذر و مدفون در خاك،  ساخت فنس ها در مسيرهاي سيلابي ، استفاده در مصارف گلخانه اي، لايه محافظ ژئوممبران، بعنوان عايق حرارتي در برخي صنايع، عایق رطوبتی  در افزايش مقاومت مصالح زيراساس

 

خصوصیات: ژئوگریدها از جنس پلی استر و پلی اتیلن و یا ترکیبی از این مواد و یا سایر مواد مشابه بوده و متشکل از نوارهای متعامد (ribs) هستند که در ضخامت و ابعاد مختلف به صورت ورقه های مشبک تولید می شوند. به علت مقاومت کششی بالا، و قفل شدگی قابل توجه با خاک و آسفالت، تقویت کننده های مناسبی می باشند

 موارد مصرف: به عنوان مسلح کننده برای احداث دیوارها و شیبهای خاک مسلح، تثبیت بسترهای سست و همینطور تقویت و تسلیح روسازی های آسفالتی بکار میروند.

به لحاظ ساختاری ژئوگریدها به دو گروه کلی: تک سویه (با ظرفیت باربری بیشینه در جهت اصلی)، و دو سویه (با ظرفیت باربری در دو امتداد متعامد) تقسیم میشوند. ژئوگریدهای تک سویه اختصاصا برای دیوارها و شیبهای خاک مسلح، و ژئوگریدهای دو سویه هم در خاک مسلح و هم در تثبیت بسترهای سست که نیاز به باربری در دو امتداد متعامد وجود دارد بکار میروند.

 

خصوصیات: ورق های دیمپل شیت  ازجنس پلیمر (پلی اتیلن) با ضخامت کم ( چند میلیمتر) هستند و دارای برآمدگی هایی دایره ایی  با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای انجام عملیات زهکشی با دبی بالا  و نوعی عایق می باشد. ورق های ژئودرین عموما در قسمت هایی از سازه ها قرار می گیرند که آن ناحیه ها همواره با رطوبتهای زیاد و یا حتی آب می باشند ، این ورق در برابر میکروارگانیزم ها ، حملات شدید میکروبیولوژی و نیز جوندگان و ریشه گیاهان بسیار مقاوم می باشند.

موارد مصرف: راه آبهای زیر سطح زمین، زهکشی شیب ها، زهکشی تونلها، سطح شیروانی ها ،سازه های زمین مسلح، اطراف گابیون ها، سطوح خیابانها و جاده ها، بستر جاده ها و  هدایت آب جهت جلوگیری از آبشستگی و لغزش شیب ها.

 

تشکیل شده از ترکیب  پودر بنتونیت سدیم که در بین دو لایه  ژئوتکستایل محصور شده و پس از تماس با سیال به ماده ای ژله ای تبدیل و با تورم شدید خود ، آب بندی کامل در سازه های هیدرولیکی ایجاد می نماید.

خصوصیات:  قابلیت خود ترمیمی، امکان ساخت مخازن با هر حجمی، عدم ترک پذیری حین اجرا، مقرون به صرفه از نظر زمان با توجه به همپوشانی آسان، قابلیت اجرا در شیبهای تند و سطوح غیر مسطح و ناصاف، جایگزین یک لایه 50cm رس و افزایش حجم محل دفن زباله(لندفیلد)، عدم هواگیری و چروک خوردگی حین اجرا

موارد مصرف:  جهت آببندی، پوشش محل دفن زباله،  سدها، کانال ها، تونل ها، اطراف شمع ها، لاگون ها و مخازن نفت  گاز و منابع آب، پی انواع سازه ها،دیوارهای حائل، پوششهای مرکب و ثانویه